Witaj w sklepie motonarzedzia! Gwaranacja Bezpiecznych Zakupów !!
Brak towaru

SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V LI-LO MAKPAC

Symbol: M DGA504ZJ

Dostępność: Brak towaru

Cena: 809.00

Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
SZT

Dostępność i dostawa

Wysyłka w ciągu: 24 godziny
Cena przesyłki:
0
  • Odbiór osobisty 26-900 Kozienice ul. Przemysłowa 33 0
  • Kurier DPD Test 16.99
  • Kurier DPD błotnik 40

Więcej o produkcie

Waga:
2.5 kg


Dane techniczne:

Średnica tarczy: 125 mm
Napięcie akumulatora: 18 V
Typ akumulatora: Li-Ion
Max prędkość obrotowa: 8500 rpm
Silnik bezszczotkowy: tak
Mocowanie osprzętu: M14
Opakowanie: walizka systemowa
Wymiary (długość całkowita) 362 mm
Masa: 2,5 kg


Lekka i poręczna szlifierka kątowa do tarcz o średnicy 125 mm
Wąska obudowa silnika pozwala na wygodny i bezpieczny chwyt szlifierki
BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego
Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć
Funkcja anty-restart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem po zamontowaniu akumulatora
Automatyczna kontrola prędkości obrotowej w zależności od rodzaju wykonywanej pracy
Nie współpracuje z akumulatorem BL1815

Osłona tarczy szlifierskiej 125mm123145-8
Uchwyt boczny 158237-4
Kołnierz mocujący 224415-9
Nakrętka kołnierza 224554-5
Klucz do nakrętki kontrującej 782423-1
Walizka sytemowa MACPAC TYP 3821551-8
Wkłąd do walizki MAKPAC 838175-3
Tarcza do szlifowania zgrubnego A-80656
**
Bez akumulatora i ładowarki

Parametry:
Zadaj pytanie